Wielkanoc 2023: dni wolne od szkoły. Od kiedy przerwa wielkanocna w szkołach?

puste ławki w klasie szkoła
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Adobe Stock

Wiosenna przerwa świąteczna 2023, inaczej nazywana wielkanocną przerwą świąteczną od szkoły to temat, na który informacji tradycyjnie poszukuje wielu uczniów. Szczegółowe informacje na temat tego, od kiedy wolne w szkole przed Wielkanocą 2023, można znaleźć poniżej.

Wielkanocna przerwa świąteczna w szkołach 2023 – kiedy jest wolne od szkoły w Wielkanoc? W które dni w okresie świąt nie odbywają się lekcje? Kiedy uczniowie mają wolne od szkoły? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy jest wolne od szkoły w Wielkanoc.

Do kiedy dzieci chodzą do szkoły przed Wielkanocą 2023?

Informacje na temat tego, kiedy wiosenna przerwa świąteczna od szkoły w 2023 roku, szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim uczniów, którzy zastanawiają się, w które dni w okresie świąt wielkanocnych odbywać się będą lekcje, a w które nie.

Wielkanocna przerwa świąteczna od szkoły 2023 rozpocznie się dokładnie 6 kwietnia, kiedy to przypada Wielki Czwartek (pierwszy dzień Triduum Paschalnego). Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze nie będą odbywać się także 7 kwietnia (Wielki Piątek), 8 i 9 kwietnia (Wielka Sobota i Wielkanoc), 10 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny, tzw. Lany Poniedziałek) oraz 11 kwietnia (wtorek).

🔴 Wielkanoc 2023: DATA, TERMIN. Kiedy święta wielkanocne? Dni wolne, kalendarz

Wolne od szkoły w Wielkanoc 2023 rozpocznie się w czwartek 6 kwietnia i potrwa do wtorku 11 kwietnia włącznie. Oznacza to, że uczniowie ostatni dzień będą mieli lekcje, przed rozpoczęciem się wiosennej przerwy świątecznej, w środę 5 kwietnia, a powrócą do zajęć w środę, 12 kwietnia.

Wielkanocna przerwa świąteczna od szkoły 2023 potrwa łącznie sześć dni.

🔴 Dni wolne od szkoły KWIECIEŃ 2023: kiedy wolne w szkole w kwietniu?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.