Wielkanoc 2024: dni wolne od szkoły. Od kiedy przerwa wielkanocna w szkołach?

puste ławki w klasie szkoła
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Adobe Stock

Wiosenna przerwa świąteczna 2024, inaczej nazywana wielkanocną przerwą świąteczną od szkoły to temat, na który informacji tradycyjnie poszukuje wielu uczniów. Szczegółowe informacje na temat tego, od kiedy wolne w szkole przed Wielkanocą 2024, można znaleźć poniżej.

Wielkanocna przerwa świąteczna w szkołach 2024 – kiedy jest wolne od szkoły w Wielkanoc? W które dni w okresie świąt nie odbywają się lekcje? Kiedy uczniowie mają wolne od szkoły? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy jest wolne od szkoły w Wielkanoc.

Do kiedy dzieci chodzą do szkoły przed Wielkanocą 2024?

Informacje na temat tego, kiedy wiosenna przerwa świąteczna od szkoły w 2024 roku, szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim uczniów, którzy zastanawiają się, w które dni w okresie świąt wielkanocnych odbywać się będą lekcje, a w które nie.

Wielkanocna przerwa świąteczna od szkoły 2024 rozpocznie się dokładnie 28 marca, kiedy to przypada Wielki Czwartek (pierwszy dzień Triduum Paschalnego). Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze nie będą odbywać się także 29 marca (Wielki Piątek), 30 i 31 marca (Wielka Sobota i Wielkanoc), 1 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny, tzw. Lany Poniedziałek) oraz 2 kwietnia (wtorek).

🔴 Wielkanoc 2024: DATA, TERMIN. Kiedy święta wielkanocne? Dni wolne, kalendarz

Wolne od szkoły w Wielkanoc 2024 rozpocznie się w czwartek 29 marca i potrwa do wtorku 2 kwietnia włącznie. Oznacza to, że uczniowie ostatni dzień będą mieli lekcje, przed rozpoczęciem się wiosennej przerwy świątecznej, w środę 27 marca, a powrócą do zajęć w środę, 3 kwietnia.

Wielkanocna przerwa świąteczna od szkoły 2024 potrwa łącznie sześć dni.

🔴 Dni wolne od szkoły KWIECIEŃ 2024: kiedy wolne w szkole w kwietniu?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.