Wielka niespodzianka w Biedronce. Bystrzak za darmo. Co trzeba zrobić?

biedronka
Biedronka | fot. Dominik Wąsik

Akcja Gang Bystrzaków w Biedronce dobiegła końca. Bystrzaki można było odbierać w sklepach do 3 grudnia. Jak się dowiedzieliśmy, Biedronka przygotowała specjalną niespodziankę. Od poniedziałku 5 grudnia będzie można otrzymać maskotkę Bystrzaka za darmo. Co trzeba zrobić?

Akcja promocyjna Gang Bystrzaków wystartowała w sklepach Biedronka 29 sierpnia. Klienci mogli zbierać naklejki za zakupy do 19 listopada. Odbiór Bystrzaków i książki był możliwy od 26 września do 3 grudnia lub wyczerpania zapasów.

W tej edycji dostępne są trzy maskotki: Pies Dżi-pi-es, Jabłko Newton i Świnka Skarbonita. Maskotkę można było odebrać za darmo po zebraniu 50 naklejek. Natomiast za 15 naklejek mogliśmy wymienić na książkę z przygodami maskotek Gangu Bystrzaków.

Wielu klientom jednak nie udało się uzbierać pełnego kompletu naklejek, które mogliby wymienić na maskotkę. Biedronka przygotowała specjalną ofertę promocyjną, dzięki której klienci będą mogli zgarnąć Bystrzaka za darmo.

Bystrzak za darmo Biedronka

Od poniedziałku 5 grudnia w sklepach Biedronka będzie obowiązywała specjalna promocja. Klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 199 złotych z kartą Moja Biedronka, będą mogli odebrać Bystrzaka za darmo. Oferta obowiązuje do 11 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Dzienny limit wynosi 1 Bystrzak na kartę Moja Biedronka.

Dostępność i wybór Bystrzaków może różnić się w zależności od sklepu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.