Wielbłąd biegał po ulicach Biłgoraja. Zwierzę uciekło z cyrku

wielbłąd
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Wielbłąd pojawił się na ulicach Biłgoraja. Zwierzę uciekło z cyrku, który przyjechał do miasta i nie przejmując się ulicznym ruchem spacerował zwiedzając okolicę.

Przedstawienie cyrkowe mogliśmy oglądać w Biłgoraju. Namiot rozłożono przy ul. Dąbrowskiej. Wielbłąd, który był jednym z „aktorów” najwidoczniej postanowił lepiej poznać miasto i uciekł z miejsca.

Pracownicy cyrku, po tym jak zorientowali się, że zwierzę uciekło, ruszyli w pościg. Dodatkowo o ucieczce wielbłąda poinformowani zostali biłgorajscy policjanci.

W rozmowie z pracownikami policjanci ustalili, że w trakcie przygotowań do odjazdu stwierdzili brak wielbłąda. Nie tracąc czasu mundurowi i personel rozpoczęli poszukiwania bądź co bądź sporych rozmiarów zwierzęcia.

Pierwsze zostały sprawdzone okoliczne łąki i ulice. Poszukiwania trwały prawie pół godziny. Jak się okazało wielbłąd nie był zainteresowany okoliczną przyrodą i wybrał się na wycieczkę kierując się w stronę centrum miasta. Uciekinier cały i zdrowy trafił w ręce swoich opiekunów.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Uciekło z cyrku na inny cyrk, który ma się odbyć już niedługo w Lublinie.