Zapalił się bus wiozący dzieci na wycieczkę do ZOO

68 106095

W środę rano w Wielączy w powiecie zamojskim zapalił się bus pasażerski. Wiózł dzieci na wycieczkę do zamojskiego zoo.

 

W środę przed godz. 9 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Wielącza na trasie krajowej nr 74 pali się samochód. Na miejscu policjanci ustalili, iż kierowca autokaru, który wiózł dzieci ze szkoły podstawowej na wycieczkę do zamojskiego ZOO, zauważył dym wydobywający się spod maski silnika.

 

Kierowca natychmiast zatrzymał pojazd i wyprowadził wszystkie dzieci oraz opiekunów na zewnątrz. Przybyła na miejsce załoga straży pożarnej ugasiła pożar.

 

Jak informują strażacy prawdopodobną przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej. Jak ustalono przed wyjazdem autokar nie był kontrolowany. Nikomu nic się nie stało. Dzieci kontynuowały wycieczkę drugim autokarem.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.