Widziałeś ten rower? Nagroda pieniężna za jego znalezienie

Skradziona Merida 907 Reakto Carbon | fot. nadesłane

Złodziej włamał się do piwnicy w bloku i ukradł rower wart około 10 tysięcy złotych. Właściciel dla znalazcy wyznaczył wysoką nagrodę za informację o rowerze.

Do zdarzenia doszło 11 maja na osiedlu Błonie w Lublinie. W bloku przy ul. Ułanów 14 ktoś włamał się do piwnicy naszego czytelnika i ukradł rower marki Merida 907 Reakto Carbon.

– Rower był przypięty w piwnicy, która była zamknięta. Złodziej przeciął wszystkie blokady i wyniósł rower. Jest to już drugi rower, który został mi skradziony w przeciągu 6 miesięcy. Bardzo zależy mi na jego znalezieniu – pisze czytelnik Włodzimierz.

Właściciel roweru przewidział nagrodę pieniężną w wysokości 1 tys. zł dla osoby, która pomoże ustalić złodzieja i lokalizację roweru. Sprawa została zgłoszona na policję. Informacje można przekazywać pod nr tel. 570-879-737 lub bezpośrednio policji pod numerem 997.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.