Weź udział w zabawie i zgarnij kupon 20 zł na jedzenie do Pyszne.pl

Kupon Pyszne.pl do Pubu Koniec

Pub Koniec mieszczący się przy ul. Nadbystrzyckiej 20B przygotował dla Was zabawę z nagrodami. Do wygrania są kupony o wartości 20 zł do Pyszne.pl.

Polacy coraz chętniej zamawiają jedzenie przez internet. Największym graczem na Polskim rynku jest serwis Pyszne.pl. Obecnie umożliwia zamawiania posiłków z blisko 6 tys. restauracji zlokalizowanych 550 miastach i miasteczkach.

Jednym z miejsc w Lublinie, w którym możesz zamówić jedzenie jest Pub Koniec zlokalizowany przy ul. Nadbystrzyckiej 20B. Właściciele lokalu przygotowali dla Was 100 kuponów zniżkowych o wartości 20 zł na zakupione dania w Pubie Koniec przez Pyszne.pl.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.