Weź udział w wyprzedaży garażowej – kolejna edycja w tym miesiącu

61076863 1739675542802807 1673218099156877312 o
Wyprzedaż Garażowa na Targu pod Zamkiem | fot. materiały prasowe

Masz w domu, piwnicy, garażu niepotrzebne drobiazgi, książki, płyty, małe meble itp? Targ pod Zamkiem organizuje kolejną w tym miesiącu wyprzedaż garażową dla mieszkańców!

Każdy kto miał okazję być na Wyprzedaży Garażowej wie, że to gratka dla poszukiwaczy zaginionych skarbów i okazji. Będąc tam ma się wrażenie, że to za ile finalnie wytargujemy dany przedmiot zależy tylko od Nas samych i umiejętności handlowych jakimi dysponujemy.

Chętni wziąć udział w wyprzedaży zajmują atrakcyjne miejsca sprzedażowe już od godzin porannych. Całe wydarzenie zaczyna się od godz. 6 rano, jednak punkt kulminacyjny osiąga między godziną 10 a 12. Wtedy to tłumy zainteresowanych kupców szturmują alejki rozmaitości. Bo kupić tutaj można dosłownie wszystko.

I tak właśnie w dwie ostatnie niedziele każdego miesiąca. W sposób naturalny i przyjemny coraz więcej osób spędza swój niedzielny poranek. Ciesząc się nowymi zdobyczami – rzeczy, które dla innych przestały być atrakcyjne.

Najbliższa Wyprzedaż Garażowa będzie organizowana na największym targowisku w regionie – na Targu Pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej już jutro – w niedzielę 26 maja. Całe wydarzenie zaczyna się od godziny 6 rano.

Podczas Wyprzedaży Garażowej możliwa jest sprzedaż przedmiotów takich jak artykuły motoryzacyjne, książki, płyty, antyki, zastawa stołowa, sprzęt AGD i RTV, pamiątki i kolekcje. Nie można sprzedawać jedynie przedmiotów niedopuszczonych do sprzedaży (np. broni) i wymagających koncesji (np. alkoholu). Sprzedającymi mogą być wszyscy chętni, z wyjątkiem firm zajmujących się sprzedażą.

Zobacz zdjęcia z ostatniej Wyprzedaży Garażowej

Ponadto – Targowisko oferuje szeroki wybór odzieży damskiej i męskiej oraz obuwia i dodatków prosto od Polskich Producentów. To świetna okazja do nabycia odzieży dla rodzin, dzieci, dorosłych na różne okoliczności.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy, więc kwestia ustalenia cen pozostaje w gestii sprzedających. Organizator nie pobiera też opłat za udostępnienie miejsc handlowych, jednak konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie swojej obecności w celu wyznaczenia miejsca i naniesienia stoiska na mapkę targowiska.

Wszystkie osoby chcące wystawić swoje rzeczy na Wyprzedaży Garażowej, proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z administracją targu: (81) 743 78 15 lub (81) 536 17 00.

wyprzedazgarazowa mapa v2 1

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.