Weź udział w castingu i zagraj w serialu „Wojenne dziewczyny”

Serial kręcony w Lublinie | fot. lublin.eu

Trwają przygotowania do produkcji trzeciego sezonu serialu „Wojenne dziewczyny”. Chciałbyś zagrać w serialu? Już w ten weekend masz szansę, aby zostać statystą.

Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu Telewizji Polskiej „Wojenne dziewczyny”. Premiera nowych odcinków zaplanowana jest od marca 2019 roku.

Casting „Wojenne dziewczyny”

Każdy kto chciałby pojawić się na planie serialu „Wojenne dziewczyny” powinien zarezerwować czas na 30 września. Bowiem tego dnia w Trybunale Koronnym w Lublinie odbędzie się casting.

Casting do serialu zaplanowano między godziną 12 a 20 w niedzielę 30 września. Poszukiwane są osoby o naturalnym kolorze włosów (ewentualnie włosy farbowane w naturalnym odcieniu, bez tatuaży w widocznych miejscach – kark, dłonie).

W związku z planowanymi dużymi scenami zbiorowymi producenci serialu zapraszają osoby w wieku 6 – 70 roku życia. Zdjęcia do serialu będą realizowane w Lublinie w okresie 7.10 – 18.10.

„Wojenne dziewczyny” trzeci sezon

„Wojenne Dziewczyny” to serial emitowany w każdą niedzielę o godzinie 20.10 w TVP1. Serial opowiada o latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych Polek: Marysi Joachim, bogatej Żydówki z Łodzi, Ewki Fronczak, złodziejki z warszawskiego Czerniakowa i Irki Szczęsnej, studentki chemii z podwarszawskiej inteligenckiej rodziny.

Akcja trzeciego sezonu, liczącego trzynaście odcinków, rozgrywa się w 1942 roku.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. „Bowiem tego dnia w Trybunale Koronnym w Lublinie odbędzie się casting.” Czytanie ze zrozumieniem nie boli.