Werbowali kobiety i udostępniali im wynajęte mieszkania. Utrzymywali się z prostytucji

Sutenerzy w rękach policji
Sutenerzy w rękach policji | fot. KWP Lublin

Policjanci z Lublina zawinęli biznes 30-latki i jej dwóch kolegów. Od stycznia utrzymywali się z prostytucji. Mieli kilka wynajętych mieszkań, w tym w Lublinie, które udostępniali kobietom świadczącym usługi seksualne.

Sutenerzy w rękach policji

Z relacji policji wynika, że działalność grupy polegała na werbowaniu kobiet, a następnie udostępnianiu im wynajętych mieszkań w celu świadczenia usług seksualnych.

Członkowie grupy tworzyli i zamieszczali ogłoszenia na portalach internetowych. Odbierali telefony od osób zainteresowanych korzystaniem z usług seksualnych oraz umawiali spotkania.

„Organizowali transport, zapewniali ochronę oraz dostarczali kosmetyki i prezerwatywy. Pobierali połowę zarobionych przez kobiety pieniędzy z tytułu świadczenia usług seksualnych” – mówi kom. Kamil Gołębiowski z zespołu prasowego KWP w Lublinie.

Jak ustali policjanci grupa działała od stycznia do września, m.in. na terenie Lublina. Zatrzymani to 30-letnia mieszkanka Puław oraz jej dwaj koledzy w wieku 24 i 46 lat. Wszyscy zostali już tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.