Werbkowice: Był tak pijany, że ledwo trzymał się na nogach

68 95098

Policjanci zatrzymali 20-letniego kierowcę golfa, który na widok radiowozu uciekał do niezamieszkałej posesji. Po wyjściu z pojazdu okazało się, że jest tak pijany, że ledwo trzyma się na nogach.

W miniony weekend hrubieszowscy policjanci pełniąc służbę na terenie gminy Werbkowice zauważyli osobowego golfa, który wcześniej widziany był pod jednym z miejscowych lokali gastronomicznych.

Policjanci mając wątpliwości co do trzeźwości kierującego pojazdem, postanowili zatrzymać go do kontroli. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów kierowca golfa skręcił i zatrzymał się na niezamieszkałej i nieoświetlonej posesji.

– Z pojazdu wysiadł młody mężczyzna, który ledwo trzymając się na nogach zaczął iść w kierunku pobliskich zabudowań. Kierowcą okazał się 20-letni mieszkaniec gminy Werbkowice – informuje asp. Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji.

Mężczyzna podróżował z dwoma pasażerami 21 i 34- latkiem. Pasażerowie oraz kierowca byli nietrzeźwi. Kierowca odmówił badania alkomatem w związku z tym pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu. Następnie kierowca golfa trafił do policyjnego aresztu.

Teraz odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.