Weekendowe ZOO w Targach Lublin odwołane z powodu koronawirusa. Co z zakupionymi biletami?

Weekendowe ZOO w Targach Lublin odwołane z powodu koronawirusa. Co z zakupionymi biletami?

Weekendowe ZOO w Targach Lublin zostało odwołane. Odwołanie targów jest związane z rosnącą falą zachorowań na COVID-19.

Informację o odwołaniu Weekendowego ZOO w Targach Lublin ogłoszono w środę, 7 października. Oświadczenie organizatorów pojawiło się na stronie internetowej i na fanpage’u targów. Targi miały odbyć się w dniach 10-11 października 2020 roku.

„Mając na uwadze sytuację epidemiologiczną w Polsce i stale rosnącą liczbę zakażeń, w trosce o bezpieczeństwo Zwiedzających i Wystawców, zdecydowaliśmy o przełożeniu wydarzenia Weekendowe ZOO w Targach Lublin na inny termin” – mówi Agnieszka Dragan-Wójtowicz z Targów Lublin.

Co z zakupionymi biletami? – „W sprawie zakupionych biletów, prosimy o kontakt z platformą Tobilet.pl” – dodaje Dragan-Wójtowicz.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.