Weekend z filmami Studia Ghibli w Kinie Bajka

Weekend z Ghibli w Kinie Bajka
fot. Kino Bajka

Jeśli i Ty kochasz mangę, a wieczór bez premierowego odcinka ulubionego anime to wieczór stracony — nie może tam Ciebie zabraknąć! Już w dniach 31.05 – 02.06 startuje Festiwal Spotkań Kultur AKIRA!

Weekend z filmami Studia Ghibli

Kino Bajka wspólnie z Festiwalem Akira i Lublin Game Spot zaprasza na weekend z filmami Studia Ghibli! Będzie to wyjątkowa okazja do wejścia w azjatycki świat i poczucie przedsmaku Festiwalowego klimatu.

Kino przygotowało dla Was 4 seanse filmowe:

  • 24.05 – 15:30 Ponyo
  • 25.05 – 15:15 Narzeczona dla kota
  • 25.05 – 17:15 Spirited Away: W krainie bogów
  • 26.05 – 15:45 Tajemniczy świat Arrietty

Bilety w specjalnych cenach: normalny: 20 zł, ulgowy: 17 zł
Bilety w kasie kina i na stronie Kino Bajka
Zobaczcie wspaniałe filmy na wielkim ekranie!

Do każdego biletu — gadżety Festiwalu Akira!

Czym jest Festiwal Spotkania Kultur Akira?

Festiwal Akira zrodził się z pasji i zamiłowania do kultury krajów Wschodu. Przede wszystkim, stawia on na integrację i nawiązanie relacji między uczestnikami dzielącymi te same pasje. W programie każdy znajdzie coś dla siebie, organizatorzy stawiają na różnorodność i wielowymiarowość.

Festiwal Spotkań Kultur Akira odbędzie się w dniach 31.05.2024-02.06.2024 w Szkole Podstawowej nr 24 na ul.Niecałej 1 w Lublinie.

Jakie atrakcje czekają na ciebie podczas Festiwalu:

Na Akirze będzie można poczytać mangę, potańczyć przy kpopie, zaśpiewać na karaoke czy posmakować azjatyckiej kuchni, a dla tych, którzy lubią tworzyć, przygotowano warsztaty kaligrafii, zdobienia figurek, oraz wachlarzy.

Na Festiwalu AKIRA znajdą się również klasyczne rozrywki, które kocha każdy fan popkultury japońskiej, takie jak Ultrastar, DDR, gry planszowe i konsolowe, ale także unikatowe pozycje, takie jak typowo japońskie planszówki i gry ruchowe.

Do zobaczenia na sali kinowej i na Festiwalu Spotkań Kultur AKIRA!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.