Weekend z Aqua Lublin. Dzień Otwarty w Fit Gym Complex oraz Andrzejkowa noc saunowa

aqua lublin
Baseny przy al. Zygmuntowskich | fot. Dominik Wąsik

12170190_10153352238338432_1589142420_n-e1448487806482
Fit Gym Complex w Aqua Lublin

Dzień otwarty w Fit Gym Complex

12167213_10153352238253432_498502133_n

Fit Gym Complex to nowoczesne centrum fitnessu ze strefą funkcjonalną, bramą do cross treningu, miejscem do treningu z wolnym ciężarem i cardio, które stanowi doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu.

W ramach otwartego dnia Fit Gym Complex w Aqua Lublin wszystkie zajęcia i wejście na siłownię są bezpłatne. Zajęcia fitness odbędą się od 11 do 19. CrossFit trening startuje od 12 i 15. Zapraszamy

Cross Trening – najskuteczniejszy system treningowy

Cross Trening to rewolucyjny trening wytrzymałościowo-siłowy, zmieniający tradycyjne postrzeganie fitnessu i treningu. Oparty jest na ćwiczeniach nie tylko zróżnicowanych, ale tez intensywnych, co pozwala na osiągnięcie doskonałej kondycji i formy ciała. Jedną z podstaw Cross Trening jest koncepcją „ruchów funkcjonalnych” takich jak np.: przysiady czy martwy ciąg (podnoszenie dowolnego przedmiotu z ziemi), które uruchamiają szereg stawów przy każdej czynności. Ruchy te wykonujemy podczas codziennego życia. Połączenie elementów gimnastycznych, podnoszenia ciężarów i sportów wytrzymałościowych gwarantuje nam wszechstronny i równy rozwój naszej formy fizycznej.

Cross Trening to zabawa, radość ruchu i nauki ciągle nowych elementów, sportowe wyzwania i przełamywanie barier. Rywalizacja z czasem, z samym sobą, jest istotnym elementem tego treningu. Dlaczego? Ponieważ czas pozwala Ci zdyscyplinować trening, obserwować i mierzyć efekty Twojej pracy oraz mobilizuje Cię do tego, aby za każdym razem angażować się w trening na 100%. Zaangażowanie jest podstawą osiągania celów na treningu, niezależnie czy chcesz schudnąć czy zbudować silne ciało.

Elementem bardzo ważnym, a szczególnie dla osób, które zaczynają, jest skalowanie ciężarów i stopnia trudności w zależności od stopnia rozwoju fizycznego i wieku. W ten sposób wszyscy możemy poznać smak tych samych ćwiczeń, wszyscy zmagamy się z tym żeby skończyć je jak najszybciej lub wykonać jak największą liczbę powtórzeń. Wszyscy stajemy się sportowcami. Szeroki wachlarz zajęć zapewniają profesjonalni instruktorzy i instruktorki z wieloletnim doświadczeniem.

Grafik zajęć

Grafik Fitness
Grafik Cross

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.