We wtorek wyłączą z ruchu plac Dworcowy. Ruszają zdjęcia do filmu „Volta”

Ruszają zdjęcia do filmu Juliusza Machulskiego „Volta”. We wtorek plac Dworcowy wyłączony z ruchu, przez co zmieni się funkcjonowanie przez jeden dzień komunikacji miejskiej.

We wtorek, 23 sierpnia organizacja ruchu przy dworcu głównym PKP będzie podobna do tej, która funkcjonowała w czasie Światowych Dni Młodzieży. Plac. Dworcowy zostanie wyłączony z ruchu i parkowania, a przystanek komunikacji miejskiej i postój taxi zostaną przesunięte na ul. Gazową.

W godzinach 9:00 – 14:00 zawieszeniu ulega przystanek Dworzec Główny PKP 02. Tym samym wprowadza się następujące zmiany w funkcjonowaniu linii komunikacyjnych.

Dla linii nr: 1, 13, 45, 161  w kierunku ul. Lubelskiego Lipca ’80 zostanie zlokalizowany tymczasowy przystanek w miejscu dawnego przystanku Dworzec Główny PKP 04. Dla linii nr: 30, 34  w kierunku ul. Lubelskiego Lipca ’80 zostanie zlokalizowany tymczasowy przystanek w pobliżu dawnego przystanku Dworzec Główny PKP 06.

(fot. Dominik Wąsik)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.