Ważne zmiany w rozkładzie jazdy pociągów Polregio. Co się zmieni od 26 czerwca?

Pociąg POLREGIO
Zdjęcie ilustracyjne | POLREGIO

Ważna informacja dla pasażerów korzystających z pociągów Polregio w województwie lubelskim. Od 26 czerwca uruchomione zostaną pociągi sezonowe do Bełżca, Jarosławia i Włodawy.

Polregio pociągi sezonowe – wakacje 2021

W województwie lubelskim w okresie 26 czerwca – 1 września uruchomione zostaną wakacyjne połączenia Lublin – Bełżec (2 pary pociągów), Zamość – Rzeszów (weekendy), Lublin – Jarosław (weekendy) i Chełm – Włodawa (2 pary pociągów w weekendy).

„Dwie pary codziennych połączeń przez malownicze Roztocze do Bełżca z czego jedna para w weekendy wydłużona do Jarosławia przez Horyniec Zdrój oraz dwie pary połączeń weekendowych przez Pojezierze Łęczyńsko Włodawskie w relacji Chełm – Włodawa” – czytamy w komunikacie Polregio.

Pociągi sezonowe do i z Bełżca oraz Jarosławia skomunikowane są w Rejowcu z pociągami z i do Chełma, w Zawadzie z pociągami z i do Zamościa. Pociągi do i z Włodawy skomunikowane są w Chełmie z pociągami z i do Lublina.

rozklad pociagow letnich wakacje 2021 polregio lubelskie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.