Wąż na balkonie jednego z mieszkań. Interweniowali strażnicy miejscy

Wąż na balkonie jednego z mieszkań. Interweniowali strażnicy miejscy
Wąż na balkonie bloku przy ul. Koncertowej | fot. Straż Miejska

Niecodzienny widok miał mieszkaniec ulicy Koncertowej. Po balkonie jego mieszkania pełzał półtorametrowy wąż. Interweniowali strażnicy miejscy.

We wtorek strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie, że w bloku przy ul. Koncertowej na balkonie jednego z mieszkań pojawił się wąż. Strażnicy udali się na miejsce, gdzie odłowili węża zbożowego długości około 1,5 metra. Gad został następnie przewieziony do Schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ul. Metalurgicznej.

Odłowionym wężem okazał się być wąż zbożowy, który jest gatunkiem niejadowitym. – W przypadku zauważenia węża bądź innego bezdomnego zwierzęcia prosimy o kontakt pod numerem dyżurnego straży miejskiej 986 – apeluje Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej Miasta Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.