Wawel Truck zawita na Lubelszczyznę. Czekają darmowe słodkości i wiele atrakcji

Ciężarówka Wawel Truck przyjedzie do Krasnegostawu
Ciężarówka Wawel Truck przyjedzie do Krasnegostawu | fot. Wawel Truck

Ciężarówka Wawel Truck na początku czerwca wyruszyła w Polskę. Już niedługo słodki pojazd zawita również na Lubelszczyźnie. Wawel Truck odwiedzi Krasnystaw. Kiedy? Jakie atrakcje będą towarzyszyć tym imprezom? Sprawdź szczegóły poniżej.

Co to jest Wawel Truck?

Wawel Truck to mobilna strefa słodkości, ale również miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji. Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą też przejechać się wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają tajniki jej produkcji, a także dowiedzą się więcej o dobrych składnikach w słodyczach z Wawelu.

Towarzyszami radosnych gier i zabaw są Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Każdy odwiedzający interaktywną ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mix swoich ulubionych słodyczy, które zabiorą ze sobą całkowicie za darmo. Tam oprócz najbardziej kultowych cukierków marki Wawel czeka również nowość od marki Fresh&Fruity – Żelki Travelki w czterech różnych smakach. Najmłodsi będą mogli zabrać ze sobą jeden z czterech wariantów tych łakoci, które będą rozdawane przez hostessy do wyczerpania zapasów.

Wawel Truck 2023 w województwie lubelskim

Ciężarówka Wawel Truck w 2023 roku zawita do jednego miasta województwa lubelskiego. Już w najbliższy piątek, 18 sierpnia Wawel Truck pojawi się w Krasnymstawie podczas Chmielaków Krasnostawskich. Wawel Truck będzie stacjonował przy ul. Okrzei w godzinach 14:00-20:00.

WIĘCEJ: Chmielaki 2023 – koncerty. Myslovitz, Dawid Kwiatkowski, MiłyPan. O której kto wystąpi? PROGRAM

Przypomnijmy, że Wawel Truck gościł w 2019 r. również w Lublinie. Szczegóły: Interaktywna ciężarówka ze słodyczami Wawel Truck przyjedzie do Lublina

Wawel Truck trasa – SIERPIEŃ 2023

  • 12.08 Kraków (Maksymilianki 2023 – ul. Ks. Franciszka Maja 19)
  • 13.09 Niepołomice (Puchar Kazimierza Wielkiego – parking Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa)
  • 18.08 Krasnystaw (Chmielaki Krasnostawskie – ul. Okrzei)
  • 19.08 Gieżycko (Piknik Rodzinny – plaża miejska, ul. Nadbrzeźna)
  • 20.08 Lidzbark Warmiński (Dni Lidzbarka – ul. Słowackiego 4)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.