Wandal zniszczył baner reklamowy baru "Prawdziwy kebab u prawdziwego Polaka"

16179304 610261579165276 831497421965541429 o

Dzisiejszej nocy nieznany sprawca zniszczył szyld reklamowy lokalu „Prawdziwy kebab u prawdziwego Polaka” w Lublinie.

 

Do aktu wandalizmu doszło w nocy ze środy na czwartek. Nieznani sprawcy zniszczyli reklamę należącą do lubelskiego lokalu „Prawdziwy Kebab u Prawdziwego Polaka”.

 

Chodzi o baner ustawiony przy ul. Turystycznej w Lublinie. W nocy na reklamie pojawił się dopisek „Czarna teoria” oraz „robimy z”. Według właściciela baru, był to akt wandalizmu dokonany na tle rasistowskim. Podejrzewa, że zrobił to ktoś z konkurencji.

 

– W nocy dokonano aktu sabotażu i naszą kultową przyczepkę ozdobiono napisami powiedziałbym rasistowskimi w drugim kierunku. Aktualnie sprawdzane są zapisy monitoringu przemysłowego i mam nadzieję, że uda się znaleźć sprawców. Jeżeli uda się sprawę wyjaśnić do końca poinformuję na stronie. Przykro, że taki incydent miał miejsce, ale jak widać Prawdziwy Kebab u Prawdziwego Polaka stał się niewygodny dla konkurencji – napisał na Facebooku właściciel Jerzy Andrzejewski.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.