Wandal w oku kamery. Namalował napisy na ścianie budynku i banerze

napisy na ścianie centrum kultury
Namalował napisy na budynku Centrum Kultury w Lublinie | fot. Straż Miejska Lublin

Strażnicy miejscy ujęli wandala, który kilka dni temu namalował napisy na ścianie budynku Centrum Kultury i banerze znajdującym się na Placu Lecha Kaczyńskiego. Został ukarany mandatem.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 21 września około godz. 1:00 w nocy. Strażnicy miejscy podczas patrolu zauważyli mężczyznę, który umieszczał napis na ścianie budynku Centrum Kultury przy Placu Lecha Kaczyńskiego w Lublinie.

Sprawca czynu został ujęty przez strażników. Z informacji uzyskanych od dyżurnego Straży Miejskiej pełniącego służbę w Centrum Monitoringu Miejskiego okazało się, że mężczyzna tej samej nocy umieścił również napis na banerze znajdującym się także na Placu Lecha Kaczyńskiego.

Sprawca został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dokładnie, a w sobotę, kiedy jest tam dużo ludzi, stać i to szorować, własnymi środkami!