Walentynki bez kina, restauracji i lodowiska. Obostrzenia przedłużone do 14 lutego

48384961 509180239571935 4335429113448759296 o
Lodowisko Browar Perła przy ul. Bernardyńskiej | materiały organizatora

Co robić w Walentynki 2021? Obecne obostrzenia zostały przedłużone do 14 lutego, czyli walentynek. To oznacza, że tegoroczne Walentynki bez kina, restauracji i lodowiska.

Kiedy Walentynki w 2021 roku? W tym roku Walentynki wypadają w niedzielę, 14 lutego.

Zamknięte kina, restauracje i lodowiska do 14 lutego

Walentynki tuż-tuż, a pomysłów brak? W ubiegłych latach zawsze można było pójść do kina, restauracji na romantyczną kolację lub lodowisko. W tym roku jednak o każdej z wyżej wymienionych propozycji musimy zapomnieć ze względu na obowiązujące obostrzenia, które zostały właśnie przedłużone do 14 lutego, czyli do Walentynek.

Już wiadomo, że lodowisko Icemania w Lublinie w Walentynki będzie nieczynne, o czym poinformowano w komunikacie na stronie lodowiska. – „Niestety obostrzenia dotyczące funkcjonowania obiektów sportowych zostały przedłużone do 14 lutego… tak więc lodowisko pozostaje nadal zamknięte. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie lutego będziemy mogli się wspólnie poślizgać” – czytamy.

Podobnie jest z całą gastronomią oraz kinami. Restauracje mogą być otwarte, lecz nie możemy w nich zamawiać jedzenia na miejscu. Pozostaje tylko nam możliwość zamówienia walentynkowego posiłku na wynos lub z dowozem do domu. Możemy również sami ugotować walentynkową kolację. A zamiast kina musimy zadowolić się filmem włączonym na Netflixie lub innej platformie udostępniającej filmy.

Walentynkowy spacer po Lublinie

Chcesz wybrać się na walentynkowy spacer z bliską osobą? To świetny pomysł! Lublin pełny jest uroczych zakątków, które warto odwiedzić podczas romantycznego spaceru. Możemy wybrać się na spacer np. do wyremontowanego Parku Ludowego, Ogrodu Saskiego lub na Stare Miasto i deptak połączony z Placem Litewskim.

Jaki macie pomysł na spędzenie Walentynek w Lublinie? Dajcie nam znać w komentarzu pod artykułem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.