Wakacyjny rozkład jazdy komunikacji miejskiej

rozkład jazdy MPK
Wakacyjny rozkład jazdy w miejskiej komunikacji ma obowiązywać od 1 lipca do 31 sierpnia, będzie on w zdecydowanej części oparty na bazie ubiegłorocznych letnich rozkładów. Będzie więcej kursów nad Zalew Zemborzycki.

1/ Zawieszenie kursowania linii trolejbusowej nr 56

2/ Utrzymanie rozkładów z okresu normalnego na liniach nr: 19, 22, 50, 73, 75 i 79 oraz na linii nr 12 i 54 w soboty i w niedziele

3/ Obsługa Zalewu Zemborzyckiego
linia nr – w sobotę i niedzielę wybrane kursy wydłużone do Dąbrowy
linia nr 6 – w sobotę i niedzielę wybrane kursy wydłużone do Żeglarskiej
linia nr 15 i 21  – we wszystkie dni tygodnia wybrane kursy wydłużone do Dąbrowy

4/ Wydłużenie kursów linii nr 22 do przystanku Pliszczyn – szkoła
W rozkładzie jazdy na sobotę, niedzielę i dzień świąteczny kursy linii nr 22 kończące swój bieg przy ul. Zabytkowej zostają wydłużone do przystanku Pliszczyn – szkoła. Pojazdy będą zawracały i oczekiwały na godzinę odjazdu na parkingu przy szkole w Pliszczynie.

5/ Na liniach nr 21 i 28 obowiązują wakacyjne rozkłady jazdy dopasowane do obsługi pracowników Strefy Ekonomicznej.

6/ Na liniach nr: 13, 28 i 45 obowiązują rozkłady wakacyjne, z uwzględnieniem kursu ostatniego pociągu przyjeżdżającego do Lublina o godz. 22:55, tak aby pasażerowie tego pociągu mieli możliwość powrotu z Dworca PKP komunikacją miejską.

fot. spottedlublin.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.