Wakacje 2022. Port Lotniczy Lublin ogłosił nowe wakacyjne kierunki

Split, Chorwacja
Split, Chorwacja | fot. Adobe Stock

W sezonie letnim 2022 r. z Lublina polecimy do Burgas w Bułgarii, chorwackiego Splitu oraz nad polskie morze do Gdańska. Do siatki połączeń wróci także turecki kurort Antalya nad Morzem Śródziemnym.

Nowe wakacyjne kierunki z Lublina

W ofercie na lato 2022 znalazły się połączenia, obsługiwane przez linię lotniczą Wizz Air, do chorwackiego Splitu, leżącego nad Adriatykiem oraz bułgarskiego Burgas nad Morzem Czarnym. Podobnie było z lotami nad polskie morze, do Gdańska.

„Trwają rozmowy, aby rejsy z Lublina do Trójmiasta, które po ubiegłorocznych wakacjach pozostały w siatce połączeń na cały rok, w sezonie letnim były wykonywane przez linie PLL LOT częściej, dwa razy w tygodniu”

– mówi prezes Portu Lotniczego Lublin Andrzej Hawryluk.

Miłośnicy plaż i słońca będą także ponownie mogli polecieć do tureckiej Antalyi. Długo wyczekiwany kierunek jest już w ofercie dwóch touroperatorów: TUI i Coral Travel. Antalya, malowniczo położona stolica Riwiery Tureckiej, jest największym miastem śródziemnomorskiego wybrzeża Turcji.

Z Lotniska Lublin w Świdniku połączenia będą realizowane:

  • do Burgas w Bułgarii (od 17 czerwca; poniedziałek, piątek)
  • do Splitu w Chorwacji (od 13 czerwca; poniedziałek, piątek)
  • do Antalya w Turcji (od 11 czerwca; sobota)
  • do Gdańska

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ja myślę że słabe kierunki z lotniska w Lu linie to wina zarządu i dyrekcji lotniska. Obawiam się że Lublin zniknie z mapy połączeń wogole bo pozamykane kierunki z powodu pamdemii nie powracają po jej zniesieniu. Myślę tu o np o Tel Aviv. Modlin lata po całym świecie a Lublin ograniczył się do gorączkowego trzymania się słabych kierunków. Nieturystycznych.