W weekend zamkną ul. Droga Męczenników Majdanka

cof

W nocy z soboty na niedzielę drogowcy wyłączą z ruchu ul. Droga Męczenników Majdanka. Będą budować nową sieć gazową.

– Z uwagi na konieczność budowy nowej sieci gazowej i usunięcia kolizji ze starą siecią tego typu, niezbędne jest rozkopanie wszerz Drogi Męczenników Majdanka – tłumaczy Karol Kieliszek z biura prasowego ratusza.

Prace rozpoczną się w sobotę o godz. 20, mają potrwać do niedzieli, do godz. 4 rano. Na czas trwania prac konieczne jest całkowite zamknięcie dla ruchu ul. Droga Męczenników Majdanka na wymienionym wyżej odcinku, czyli między ul. Wrońską a ul. Startową.

W czasie prac wlot ul. Wrońskiej do ul. Droga Męczenników Majdanka zostanie zaślepiony, a wyjazd będzie możliwy przez ul. Plagego i Laśkiewicza oraz ul. Lotniczą. W dalszym ciągu bez wlotu do ul. Droga Męczenników Majdanka pozostaje także ul. Startowa, z której kierowcy mogą wyjeżdżać poprzez ul. Elektryczną.

Jadący od ronda Lubelskiego Lipca ‘80 powinni korzystać z ulic Łęczyńskiej lub Wolskiej. A nadjeżdżający od Świdnika mają jeździć Krańcową do Dywizjonu 303 lub Witosa.

(fot. Dominik Wąsik)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.