W weekend nie przejedziemy Drogą Męczenników Majdanka

droga męczenników majdanka

W sobotę późnym wieczorem zamknięta zostanie ul. Droga Męczenników Majdanka. Kierowcy będą musieli kierować się na objazdy, ponieważ awarii uległa sieć energetyczną pod ulicą.

– Z uwagi na pilną konieczność usunięcia kolizji z siecią energetyczną, niezbędne jest rozkopanie wszerz ul. Droga Męczenników Majdanka. – informuje Karol Kieliszek z UM.

Rozkopanie ulicy jest spowodowane usunięciem przez energetyków kolizji w sieci energetycznej, która właśnie znajduje się pod jezdnią. Przekop zostanie wykonany na odcinku pomiędzy siedzibą Urzędu Dozoru Technicznego, a wlotem ul. Wrońskiej.

Roboty zostaną przeprowadzone w nocy z soboty na niedzielę w godz. od 21 w sobotę do 5 rano w niedzielę. Na czas ich trwania konieczne jest całkowite zamknięcie dla ruchu.

Objazdy

W związku z tym kierowcom jadącym wówczas od ronda Lubelskiego Lipca ’80 (rondo pod Galą) zalecamy, na skrzyżowaniu w rejonie parku Bronowice, skręt w ul. Łęczyńską lub ul. Wolską. Tym jadącym od strony Świdnika zalecamy ul. Krańcową w kierunku ul. Dywizjonu 303 lub al. Witosa. W ten sposób najszybciej będzie można ominąć rejon prac.

W niedzielny poranek ruch zostanie przywrócony, tzn. funkcjonować będzie obowiązująca na ul. Droga Męczenników Majdanka tymczasowa organizacja ruchu, wprowadzona 4 sierpnia, czyli ruch obustronny, między wiaduktem kolejowym a skrzyżowaniem z ul. Lotniczą, zorganizowany na pasach ruchu po stronie ul. Wrońskiej.

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji

W związku z zamknięciem ulicy objazdami pojedzie komunikacja miejska. Linie nr: 7, 14, 55. W obu kierunkach będą jechać przez ul. Fabryczną – Wolską – pl. Bychawski – Kunickiego – Dywizjonu 303 i Krańcową.

Linie 23, 153, 156, 158, 950 w obu kierunkach kursować będą przez ul. Fabryczną – Łęczyńską – al. Witosa – Krańcową i Drogą Męczenników Majdanka.

Linia 16 w obu kierunkach będzie jeździć przez Fabryczną, Łęczyńską, al. Witosa, Krańcową i Długą. Natomiast nocna linia N2 w stronę Świdnika przez Gospodarczą, al. Witosa, Krańcową, Drogę Męczenników Majdanka i Grabskiego, a w stronę Gęsiej przez al. Witosa, Dekutowskiego, Drogę Męczenników Majdanka, Krańcową, al. Witosa i Hutniczą.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.