W weekend możliwa zmiana organizacji ruchu na ul. Armii Krajowej

utrudnienia

W weekend nastąpi zmiana organizacji ruchu na przebudowywanym odcinku ul. Armii Krajowej. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zmiany zostaną wprowadzone dopiero w poniedziałek.

W najbliższą sobotę (26 września) ruch obustronny na odcinku od wiaduktów nad ul. Ułanów do skrzyżowania z ul. Orkana zostanie przeniesiony na jezdnię po stronie os. Ruta.

Zakładając sprzyjające warunki atmosferyczne kierowcy od najbliższej niedzieli będą poruszali się w obu kierunkach po jezdni po stronie os. Ruta. Natomiast dojazd do ul. Herbowej będzie zapewniony poprzez ul. Ułanów. Taka organizacja ruchu może obowiązywać przez około półtora tygodnia.

Po tym czasie do ruchu zostaną dopuszczone obie jezdnie. Jednak ze względu na roboty wykończeniowe i wykonywanie oznakowania mogą mieć miejsca zawężenia obu jezdni, z wyłączeniem jednego pasa ruchu na każdej z nich włącznie.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zmiany zostaną wprowadzone w z poniedziałku na wtorek (z 28 na 29 września).

Ostateczny termin zakończenia robót wyznaczony jest na 15 października.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.