W weekend majowy na Roztocze pociągiem. PolRegio uruchomi specjalny pociąg do Jarosławia

Zdjęcie ilustracyjne | POLREGIO

W weekend majowy kursować będzie specjalny pociąg z Lublina do Jarosławia na Podkarpaciu. Będzie można nim dotrzeć na Roztocze.

Pociągi na Roztocze

Weekend majowy to tradycyjnie początek kursowania specjalnego, turystycznego połączenia PolRegio na terenie województwa lubelskiego i podkarpackiego. Już 30 kwietnia po raz pierwszy w tym roku wyruszy pociąg z Lublina, którym będziemy mogli dojechać na Roztocze.

W dniach od 30 kwietnia do 3 maja kursować będą pociągi z Lublina do Jarosławia na Podkarpaciu. Trasa pociągu wiedzie przez Świdnik, Rejowiec, Krasnystaw, Szczebrzeszyn, Zwierzyniec, Józefów, Susiec, Bełżec, Hrebenne, Siedliska, Werchratę, Horyniec Zdrój i Lubaczów.

Pociąg z Lublina będzie wyjeżdżać o godz. 7.33. Pociąg powrotny z Jarosławia wyruszy o godz. 15:45. Przejazd całej trasy zajmie około 5,5 godziny.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.