W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym powstanie Serenadowy Kącik Zabaw

Edukacyjny kącik zabaw dla dzieci | fot. Mleczarnia Spomlek (Serenada)

Ogromne zaangażowanie mieszkańców, aż 30 979 głosów i jeden cel: radość podopiecznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. To tutaj powstanie kącik zabaw ufundowany przez Serenadę!

Do tegorocznej edycji projektu „Serenadowy Kącik Zabaw” zgłosiło się 18 placówek zdrowotnych z całej Polski zarekomendowanych przez pracowników i dostawców Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. W wyniku ogólnopolskiego głosowania internautów wyłonionych zostało 6 placówek medycznych z największą ilością głosów, które mleczarnia wyposaży w wyjątkowe kąciki zabaw dla najmłodszych.

Oto laureaci tegorocznej edycji „Serenadowy Kącik Zabaw”:

• Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie

• Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie

• Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych

• Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku

• Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim

• Przychodnia Rodzinna Thielemann i Wspólnicy Sp.j. w Brusach

Przekazanie nagród laureatom nastąpi do końca lutego, tak aby najmłodsi jak najszybciej mogli korzystać z wyjątkowych kącików zabaw, które będą wyposażone w dużą interaktywną zabawkę zaprojektowaną w konsultacji pedagogami i psychologami oraz dziecięce mebelki w ciepłej, żółtej barwie nawiązującej do kolorów marki Serenada.

„Cieszymy się, że nasza inicjatywa wzbudziła tak duże zainteresowanie i spotkała się z tak pozytywnym odbiorem wśród mieszkańców poszczególnych miejscowości. Dostaliśmy mnóstwo wiadomości od pracowników placówek, ale i samych rodziców, które jeszcze bardziej utwierdziły nas w przekonaniu, jak bardzo potrzebne są tego typu miejsca dla najmłodszych – mówi Aneta Mostowiec, rzecznik prasowy Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.