W ten weekend Lubelska Giełda Staroci. Pamiętaj, by nie parkować na Placu Zamkowym

Lubelska Giełda Staroci - zakaz parkowania na Placu Zamkowym
Lubelska Giełda Staroci - zakaz parkowania na Placu Zamkowym | fot. Dominik Wąsik

Już w ten weekend na Placu Zamkowym odbędzie się kolejna Lubelska Giełda Staroci. Do Lublina zjadą się wystawcy z regionu i różnych zakątków Polski. Pojazdy pozostawione w tym miejscu zostaną odholowane na koszt ich właścicieli.

Giełda Staroci Lublin 30 kwietnia 2023

Każda ostatnia niedziela to gratka dla miłośników militariów, porcelany, płyt winylowych, szaf, foteli i wielu innych przedmiotów z duszą. Już w najbliższy weekend na Placu Zamkowym w Lublinie odbędzie się kolejna edycja Lubelskiej Giełdy Staroci. Wystawców będzie można tu spotkać w godzinach 7:00-13:00.

Organizatorzy giełdy przypominają, by w niedzielę 30 kwietnia nie pozostawiać aut na Placu Zamkowym. Zakaz parkowania obowiązuje na czas trwania giełdy w godz. 3-18 w obrębie całego Placu Zamkowe. Pozostawione pojazdy zostaną odholowane na koszt ich właścicieli.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.