W Świdniku powstanie nowoczesna hala sportowa. Budowa może pochłonąć ok. 60 mln zł

Tak ma wyglądać hala "Świdnik Arena"
Tak ma wyglądać hala "Świdnik Arena" | wizualizacje

Po kilku miesiącach prac koncepcyjnych Świdnik rozpoczyna proces projektowania hali sportowej Świdnik Arena. Szacuje się, że budowa obiektu pochłonie około 60 mln zł.

Hala Świdnik Arena

Hala sportowa Świdnik Arena stanie przy ul. Roweckiego-Grota, w sąsiedztwie bloków wybudowanych w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. W obiekcie będą mogły się odbywać zawody w takich dyscyplinach jak – siatkówka, koszykówka czy piłka ręczna. Trybuny hali pomieszczą 2000 kibiców.

Koszt wybudowania inwestycji szacuje się na około 60 mln zł. W ciągu najbliższych tygodni Urząd Miasta Świdnik ogłosi przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej.

Tak ma wyglądać hala "Świdnik Arena"
Tak ma wyglądać hala „Świdnik Arena” | wizualizacje
Tak ma wyglądać hala "Świdnik Arena"
Tak ma wyglądać hala „Świdnik Arena” | wizualizacje

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.