W środku nocy został zaczepiony przez nieznane osoby. 28-latek stracił saszetkę z pieniędzmi

Radiowóz policji na sygnałach świetlnych
Radiowóz policji na sygnałach świetlnych | fot. Dominik Wąsik

Na dwa miesiące do tymczasowego aresztu trafił 18-letni mieszkaniec Lublina, który zaatakował i pobił 28-latka w środku nocy na jednej z ulic w dzielnicy Tatary. Poszkodowany stracił saszetkę z zawartością pieniędzy.

Nocny rozbój na 28-latku

Do zdarzenia doszło na początku sierpnia przy ul. Motorowej w Lublinie. 28-latek w środku nocy został zaczepiony przez nieznane osoby. Wśród nich znalazł się mężczyzna, który był bardzo agresywny wobec jego osoby.

„Sprawca zaczął domagać się pieniędzy. Gdy spotkał się z odmową, zaczął bić 28-latka. Ostatecznie jego łupem padła saszetka z zawartością 1000 złotych” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Sprawą zajęli się kryminalni. Prowadzone czynności operacyjne pozwoliły zatrzymać sprawcę, którym okazał się być 18-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury. Tam usłyszał zarzuty rozboju.

Mieszkaniec Lublina decyzją sądu trafił na 2 miesiące do tymczasowego aresztu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.