W środku nocy pod prąd po ul. Bohaterów Monte Cassino

Kierowca Skody jechał pod prąd po ul. Bohaterów Monte Cassino
Kierowca Skody jechał pod prąd po ul. Bohaterów Monte Cassino | fot. czytelnik Konrad

Co jakiś czas do sieci trafiają nagrania przedstawiające kierowców, którzy jeżdżą w niedozwolonych kierunkach. W ostatnich dniach do jednej z takich sytuacji doszło na ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (19/20.02) około godz. 23.30 na ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie. Całą sytuację zaobserwował pan Konrad, który jadąc od ul. Armii Krajowej w kierunku al. Kraśnickiej, zauważył na przeciwnym pasie samochód marki Skoda, którego kierowca poruszał się pod prąd.

Po dojechaniu do skrzyżowania z al. Kraśnicką okazało się, że za kierownicą siedzi mężczyzna. Na szczęście z naprzeciwka nie jechał żaden pojazd, a mężczyzna na skrzyżowaniu zjechał na prawidłowy pas.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.