W środę losowanie nagród w loterii PIT w Lublinie. Nagrodą główną jest samochód

toyota yaris hybrid kierownica samochód auto
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W środę, 12 maja, o godz. 12.00 rozpocznie się losowanie nagród trzeciej edycji loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”. Do wygrania jest łącznie 20 nagród, a wśród nich Toyota Yaris Hybrid, rowery i hulajnogi elektryczne. Komu dopisze szczęście w tym roku?

Losowanie nagród w loterii PIT w Lublinie

Do trzeciej edycji loterii Rozlicz PIT w Lublinie zgłosiło się 9623 osoby. Termin składania zgłoszeń był krótszy niż w zeszłym roku – trwał do 30 kwietnia, a w roku 2020 do 31 maja. Mimo tego, w tym roku udział w loterii wzięło o 17% więcej uczestników niż w roku ubiegłym.

770 osób, czyli 8% wszystkich uczestników tegorocznej edycji, rozliczyło PIT w Lublinie po raz pierwszy. Zakładając, że od jednej osoby płacącej podatek PIT w Lublinie, do kasy miasta wpływa średnio około 2,2 tys. zł, to do budżetu miasta wpłynęło o około 1,7 mln zł więcej.

Udział w podatku PIT to największe źródło dochodów miasta, wynoszące ponad 1/5 wszystkich środków gromadzonych w budżecie miasta. Z każdego 1 tys. zł zapłaconego podatku dochodowego od osób fizycznych, do budżetu Miasta Lublin w 2021 r. trafi 484,80 zł.

Główną nagrodą w loterii „Rozlicz PIT w Lublinie” jest samochód Toyota Yaris Hybrid. Pozostałe nagrody:

  • nagrody I stopnia – 3 rowery miejskie,
  • nagrody II stopnia – 3 hulajnogi elektryczne,
  • nagrody III stopnia – 3 ekspresy ciśnieniowe,
  • nagrody IV stopnia – 3 nawilżacze powietrza,
  • nagrody V stopnia – 4 wideorejestratory samochodowe,
  • nagrody VI stopnia – 3 dyski przenośne 2TB.

Losowanie nagród odbędzie się przy udziale Komisji Nadzoru metodą tradycyjną poprzez ręczne wyciąganie z urny kartoników z przydzielonymi numerami ID zgłoszeń w loterii.

„Każdemu prawidłowo wypełnionemu zgłoszeniu w loterii odpowiada unikalny, cyfrowy numer identyfikacyjny” – mówi Izolda Boguta z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Losowanie nagród rozpocznie się o godz. 12.00, transmisja online dostępna będzie na stronie lublin.eu oraz profilu Miasto Lublin. Relacja z wydarzenia będzie również tłumaczona na polski język migowy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.