W sobotę rusza lodowisko Icemania. Pierwszy weekend 50% taniej

icemania lublin koniec sezonu e1489088310722
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W najbliższą sobotę, tj. 20 października rusza lodowisko Icemania. Przez cały pierwszy weekend będzie można jeździć na łyżwach za połowę ceny.

W sobotę o godz. 11 rusza kolejny sezon lodowiska Icemania w hali lodowej przy Aqua Lublin. Przez cały pierwszy weekend obowiązuje promocja 50% na wszystkie bilety wstępu oraz usługi świadczone na lodowisku Icemania. Do godz. 14.30 bilet godzinny będzie kosztować 5 zł, a po godz. 15.30 zapłacimy 6,50 zł.

Czy w tym sezonie zmienią się ceny biletów? – W nowym sezonie cennik lodowiska będzie taki sam, jak w poprzednim. Pozostawiamy również wprowadzone rok temu produkty i promocje, które cieszyły dużym zainteresowaniem naszych klientów – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie.

Oferta NO LIMIT

W tym sezonie będzie również obowiązywała oferta NO LIMIT. Dzięki niej, w dni powszednie od poniedziałku do czwartku można korzystać z tafli prawie bez ograniczeń czasowych. Szczegóły w cenniku poniżej materiału.

– Bez limitu czasu można korzystać z lodowiska od poniedziałku do czwartku przez cały dzień w dwóch turach: do godz. 14:30 i od godz. 15:30. Taki podział związany jest z koniecznością renowacji tafli i sprzątaniem. Formuła biletu NO LIMIT obowiązuje również w piątki, ale tylko do godz. 14:30 – precyzuje Bednarczyk.

Od poniedziałku do piątku lodowisko będzie czynne w godzinach 8-20.15, w weekendy, ferie i święta w godz. 11-20.15.

Oferta dla początkujących

– W harmonogramie lodowiska wyznaczona jest specjalna tura dla początkujących łyżwiaży. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z łyżwami zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 15.30 – 16.45 – mówi Bednarczyk.

Lodowisko Icemania

Lodowisko Icemania mieści się w Hali Lodowej przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie – wejście od strony ul. Lubelskiego Lipca, obok kompleksu Aqua Lublin.

Tafla lodu ma wymiary 30×60 metrów, co wyczerpuje kryteria konieczne do rozgrywania na niej m.in. meczów hokejowych. Grubość lodu wynosi od 5 do 7 centymetrów. Jednorazowo na płycie lodowiska może przebywać ok. 300 osób.

Przy lodowisku działa wypożyczalnia sprzętu. Są w niej zarówno łyżwy do hokeja (365 par) jak i do jazdy figurowej (291 par) w rozmiarach od 25 do 50. Są również kaski i pingwiny, przydatne najmłodszym do nauki jazdy na łyżwach oraz 4 pary regulowanych łyżew w zakresie 24-30.

Cennik lodowiska Icemania

Icemania cennik 2018
Cennik lodowiska Icemania

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.