W pięć dni Tarasy Zamkowe odwiedziło 200 tysięcy klientów

tarasy zamkowe

Podczas pięciu dni, w których nowa galeria Tarasy Zamkowe otwierało się dla klientów, odwiedziło już ponad 200 tysięcy osób, czyli 6 na 10 mieszkańców Lublina. Na otwarcie zaproszono 30 znanych aktorów, modeli i tancerzy, którzy przyciągali fanów. Atrakcji też nie brakowało 

Od środy 4 marca Tarasy Zamkowe mieszczące się przy ul. Unii Lubelskiej zostały oficjalnie otwarte. Uroczystość otwarcie nie trwała dzień, lecz aż pięć dni. W każdym dniu mogliśmy spotkać inne gwiazdy znane z ekranów telewizorów czy okładek czasopism.

Właściciel właśnie poinformował, że od 4 do 8 marca galerię odwiedziło ponad 200 tysięcy osób. Jak wyliczyli to aż 6 na 10 mieszkańców Lublina.

– Na czas otwarcia postawiliśmy na znane twarze, co – jak widać – bardzo spodobało się naszym klientom – mówi cytowana w komunikacie prasowym Marta Drzewiecka, center menedżer Tarasów Zamkowych. – Duża liczba odwiedzających świadczy też o tym, że Tarasy Zamkowe ze swoją nowoczesną i kompleksową ofertą oraz udogodnieniami i markami nieobecnymi dotychczas w innych galeriach handlowych w Lublinie dobrze wpisują się w potrzeby i oczekiwania mieszkańców. Cieszymy się też, że klienci docenili ciekawe rozwiązania architektonicznie oraz nowoczesny wygląd centrum, w którym dominującym kolorem jest biel – dodaje.

Dla porównania w zeszłym roku otwarto inną galerię handlową – Felicity. Ją w nieco ponad miesiąc odwiedziło milion osób. Wynik ponad trzech milionów klientów Felicity zanotowało w pięć miesięcy od otwarcia.

A Wy jak myślicie, ile osób odwiedzi Tarasy Zamkowe w miesiąc? Czekamy na komentarze

fot. spottedlublin.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.