W nocy zamkną Puławską. Trwa przebudowa Solidarności-Ducha

ducha solidarności sikorskiego
Skrzyżowanie Solidarności - Sikorskiego - Ducha | fot. Dominik Wąsik

Rozpoczął się kolejny etap przebudowy skrzyżowania Solidarności, Sikorskiego i Ducha. W nocy zamknięty zostanie fragment ulicy Puławskiej.

W nocy z 15 na 16 marca 2016 r. zamknięty zostanie fragment ulicy Puławskiej od Al. Solidarności do wyjazdu z restauracji McDonald. W kierunku Zamościa liczba pasów na odcinku od skrzyżowania z Sikorskiego do Puławskiej zmniejszy się z trzech do dwóch lub jednego.

Utrudnienia w ruchu na al. Solidarności są związane z pracami przygotowawczymi do przebudowy skrzyżowania tej ważnej drogi komunikacyjnej z al. Sikorskiego oraz gen. Ducha.

Roboty będą się zaczynać między godz. 21.00–22.00, a kończyć między 5.00 a 6.00 rano. Rano w miejscu wykopów układana jest prowizoryczna nawierzchnia. Pod koniec tygodnia mają się zacząć roboty w ciągu dnia i utrudnienia będą wtedy większe. Kierowcy muszą omijać wykopy raz z lewej, a raz z prawej strony.

Przebudowa skrzyżowania ma się zakończyć pod koniec przyszłego roku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.