W nocy z 22 na 23 lutego odbędzie się reedycja Nocy Zagadek w Galerii Olimp – Zapraszamy!

20191208 KOGR 0225
Noc Zagadek w Galerii Olimp | fot. materiały organizatora

Razem z kilkorgiem znajomych przemierzasz ciemne korytarze opuszczonej galerii handlowej, nagle na Twojej drodze pojawia się przerażający zombie zainfekowany wirusem, nieznanym do tej pory ludzkości…

Nie, to nie sen, ani scenariusz filmu akcji – to kolejna odsłona ”Nocy Zagadek” wydarzenia, które odbędzie się już za kilka tygodni – w nocy z 22 na 23 lutego. Zapraszamy!

Zagadki znane z escape roomów, atmosfera grozy, ogromna 3-piętrowa, opuszczona galeria oraz ponad 100 profesjonalnych aktorów przypadających na 600 uczestników gry – to składniki, dzięki którym powstało wydarzenie unikalne w skali kraju.

Pierwsza edycja ”Nocy Zagadek” przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów – bilety wyprzedały się już na tydzień przed imprezą, a opinie osób biorących udział w tej przygodzie mówią same za siebie – było świetnie i należy to jak najszybciej powtórzyć!

Dlatego, organizatorzy postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom i ponownie połączyć siły, dostarczając w ten sposób dawkę adrenaliny każdej osobie biorącej udział w grze.

Noc Zagadek w Galerii Olimp – podejmij wyzwanie i wejdź do gry!

Obiekt, w którym odbędzie się ”Noc Zagadek” to mieszcząca się przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie Galeria Olimp. W trakcie poprzedniej edycji zarządcy obiektu zapewnili profesjonalną ochronę oraz obsługę techniczną imprezy.

20191208 KOGR 0243
Noc Zagadek w Galerii Olimp | fot. materiały organizatora

Noc Zagadek” to oczywiście wydarzenie, którego klimat przepełniony jest dreszczykiem emocji, jednak przez cały czas zabawy nad bezpieczeństwem uczestników czuwa ochrona gotowa interweniować w sytuacjach awaryjnych.

Profesjonalizm funkcjonariuszy sprawia, że ich obecność nie jest nachalna dla uczestników wydarzenia, pracownicy ochrony są widoczni jedynie w sytuacjach kryzysowych – nie zaburzają atmosfery grozy w trakcie wydarzenia.

20191208 KOGR 0078
Noc Zagadek w Galerii Olimp | fot. materiały organizatora

Galeria Olimp to nie tylko 3 piętra i 65 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, 260 sklepów i ponad 7 milionów klientów rocznie – to także profesjonalne zaplecze techniczne dla wydarzenia, które odbędzie się już w nocy z 22 na 23 lutego.

W Galerii Olimp znajdziemy sklepy zarówno lokalnych, jak i światowych marek. Obiekt na co dzień tętni życiem, ze względu na różnorodność sklepów oraz atrakcyjne ceny, które spotkamy tutaj również poza sezonem wyprzedaży.

Tej nocy 600 uczestników zabawy rozproszy się po ogromnej powierzchni Galerii Olimp, masz więc okazję zwiedzić galerię świecącą pustkami, do tego z przygaszoną częścią oświetlenia – co dodatkowo zdopinguje tajemniczy klimat i zbuduje napięcie wśród uczestników imprezy.

20191208 KOGR 0240
Noc Zagadek w Galerii Olimp | fot. materiały organizatora

Dawka adrenaliny wpisana jest w cenę biletu, podobnie jak nocny wstęp do zamkniętej dla osób postronnych galerii handlowej, niezapomniana przygoda… no i oczywiście uczestnictwo w tym unikalnym w skali kraju wydarzeniu.

Czy dasz radę zachować trzeźwy umysł w obliczu wszech otaczającego Cię zagrożenia? Tej nocy zainfekowane wirusem zombie będą się skradać w wielu ciemnych zakamarkach Galerii Olimp. Nie możesz tego przegapić, ilość miejsc jest ograniczona, a sprzedaż trwa do 16 lutego, bądź do wyczerpania biletów – po ich zakup zapraszamy na stronę www.noczagadek.pl.

Zgarnij bilet na Noc Zagadek!

Mamy dla Was voucher na Noc Zagadek by Let Me Out w Galerii Olimp. Co zrobić, żeby zgarnąć voucher? Zasady zabawy są bardzo proste. Wystarczy pod tym artykułem dodać komentarz, w którym powiesz dlaczego właśnie Tobie mielibyśmy przekazać ten voucher. Zabawa trwa do piątku 14 lutego do godz. 12.00. O godz. 13.00 spodziewajcie się wyników w tym materiale – zostanie zaktualizowany.

Ogłoszenie wyników: Spośród wszystkich komentarzy wytypowaliśmy jeden, autorstwa użytkownika anaocokaman. Wkrótce na skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość z instrukcją jak odebrać nagrodę. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i dziękujemy pozostałym uczestnikom za wzięcie udziału. Zachęcamy do brania udziału w naszych kolejnych zabawach.

Ps. Zalecamy podawać prawdziwy e-mail, ponieważ na niego będziemy się kontaktować w sprawie wygranych biletów.

81644275 1291800731019109 1377167145904898048 o
Zombie w Galerii Olimp – Noc Zagadek | fot. materiały organizatora

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dlaczego mi się należy?? Bo uwielbiam łamigłówki i zawsze byłem dobry z tego i chciałabym spróbować swoich sił w galerii Olimp ?

  2. Ponieważ jestem biednym studentem i niestać mnie na bilet ale kręci mnie klimat zombie ?

  3. Przez 5 lat pracowałam w galerii olimp, i pora wymazać takie wspomnienia z pamięci i zastąpić je innymi, bardziej ekscytującymi ?

  4. Mój dziadek to Chuck Norris a jak wiadomo on nie boi się niczego. Jako jego wnuk muszę podtrzymywać tradycję. Więc poproszę o wejściówkę albo naślę na was dziadka…

  5. Jedyna adrenalina w moim życiu jest gdy sprawdzam konto jak ZUS zrobi mi przelew renty. Mimo młodego wieku większość organów mam już do wymiany ale serce i mózg jeszcze w gotowości żeby przyjąć łamigłówki i dreszcz emocji… Gdybym tylko mogła dostać te wejściówki…

  6. Chętnie przeżyłabym niezapomnianą przygodę! Nigdy nie uczestniczyłam w tak wielkim wydarzeniu.