W nocy wprowadzą zmiany na trasie Lublin – Kraśnik. Kierowcy pojadą nową nitką trasy S19

Budowa drogi ekspresowej S19 w Trojaczkowicach | fot. GDDKiA Lublin

Dzisiaj w nocy nastąpi zmiana organizacji ruchu na drodze krajowej nr 19 na odcinku Lublin – Kraśnik. Ruch zostanie poprowadzony nowobudowaną nitką drogi ekspresowej S19.

W związku z kolejnym etapem prac przy budowie drogi ekspresowej S19, wykonawca planuje wprowadzenie w poniedziałek 21 września w nocy tymczasowej organizacji ruchu na ok. 4-kilometrowym odcinku DK19 między Zemborzycami a Strzeszkowicami Dużymi.

Zmiana organizacji ruchu będzie polegała na przełożeniu ruchu z istniejącej DK19 na lewą jezdnię budowanej drogi ekspresowej S19. Zmiana jest konieczna w związku z budową prawej jezdni drogi ekspresowej.

Nowy odcinek drogi ze Strzeszkowic Dużych do Zemborzyc Tereszyńskich pokonamy z ograniczeniem prędkości do 70 km/h a przy wjeździe i wyjeździe na starą 19-stkę do 50 km/h.

Taka organizacja ruchu obowiązywać będzie w okresie budowy prawej nitki S19.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.