W niedzielę Pierwsza Dycha do Maratonu. Utrudnienia w rejonie Zalewu Zemborzyckiego

1492950588b60517
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Fundacja Rozwoju Sportu

W niedzielę biegacze zainaugurują kolejny sezon biegowy i V edycję Grand Prix Lublina 2019/2020. W biegu weźmie udział około tysiąca biegaczy. Będą utrudnienia dla kierowców.

W najbliższą niedzielę, 6 października nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się pierwszy bieg z serii Dycha do Maradonu. Start biegu zaplanowany jest na godz. 12.00. – „Szacujemy, że na linii startu pojawi się ok. 1000 biegaczy” – mówi Paulina Mróz z Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie.

Sportowych atrakcji nie zabraknie także dla najmłodszych zawodników. Od godz. 9.40 rozpoczną się biegi dla dzieci i młodzieży „Przez metry po kilometry”, a w miasteczku biegowym na terenie ośrodka Słoneczny Wrotków będzie działać strefa animacji sportowych.

W związku z biegami w godzinach od 12.00 do 13.20 wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Krężnickiej, ul Cienistej i al. K Bryńskiego, a także na ścieżce rowerowa wzdłuż Zalewu Zemborzyckiego, od ul. Cienistej w kierunku tamy do ośrodka Słoneczny Wrotków, która zostanie wyłączona dla ruchu pieszego i rowerowego.

Trasa Pierwszej Dychy do Maratonu – MAPA

trasa bez opsiów
Pierwsza Dycha do Maratonu nad Zalewem Zemborzyckim | materiały organizatora

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Komentarze Januszy w stylu ” znowu beda blokowac ulice, niech ida biegac do lasu i po łakach” za ….3….2…..1…….

  2. A ciebie Jacek nie zastanawia skąd te Janusze się biorą?jest nas Januszów wielu.mnie by nie sprawiała przyjemnosci taka rozrywka która by wkurwia..ła tyle ludzi.większość jednak kpi z tych pseudosportowców