W niedzielę organizują bieg przy Zalewie Zemborzyckim. Utrudnienia w ruchu

GAB 4350
Zdjęcie ilustracyjne | fot. materiały prasowe

Już w najbliższą niedzielę, 26 września nad Zalewem Zemborzyckim organizowany jest bieg Jesienna Dycha. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które mogą wystąpić na ul. Krężnickiej i ul. Cienistej.

Jesienna Dycha – utrudnienia w ruchu

Jesienna Dycha to bieg na dystansie 10 km, który odbędzie się 26 września 2021 r. ze startem i metą nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Start i meta oraz Miasteczko Biegowe zlokalizowane będą przy ośrodku Słoneczny Wrotków.

Trasa biegu prowadzi ścieżkami rowerowymi oraz pasem ruchu drogowego wzdłuż ulicy Krężnickiej i Cienistej. Ścieżki w godzinach organizacji zawodów będą zamknięte (od 11:30 do 14:00). W tych godzinach mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicy Krężnickiej i Cienistej.

Trasa Jesiennej Dychy przy Zalewie Zemborzyckim
Trasa Jesiennej Dychy przy Zalewie Zemborzyckim

Objazdy komunikacji miejskiej

Kurs z przystanku Okopowa 02 z godz. 11.55 zostanie skierowany objazdem: Okopowa – Lipowa – Narutowicza – Nadbystrzycka – Janowska – Żeglarska.

Kurs z przystanku Zemborzyce Górne 04 z godz. 12.38 nie będzie zrealizowany.

W zamian za to uruchomiony zostanie dodatkowy kurs ww. linii z przystanku Żeglarska 01 o godzinie 12:48 po następującej trasie: Żeglarska – Janowska – Nadbystrzycka – Narutowicza – Okopowa.

Ponadto w przypadku wstrzymania ruchu przez służby porządkowe autobusy linii nr 25 i 78 będą oczekiwać na możliwość przejazdu i ruszą w dalszą trasę po przebiegnięciu uczestników biegu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.