W niedzielę kolejny bieg z cyklu „Chęć na Pięć”. Lista startowa zapełniona

Biegi z cyklu "Chęć na Pięć" w Lublinie | fot. Przemysław Gąbka

Już w najbliższą niedzielę ulicami Czechowa pobiegną uczestnicy biegu z cyklu „Chęć na Pięć”. W trakcie biegu kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami.

Organizatorzy oczekują, że na starcie niedzielnego biegu „Chęć na Pięć” stanie 800 osób. – W związku z taką ilością startujących, nastąpią pewne komplikacje w miejscu, w którym impreza będzie się odbywać. Na czas trwania wydarzenia ul. Lawinowa zostanie zamknięta dla ruchu – zapowiadają organizatorzy.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, którzy zmierza się ze swoimi możliwościami w biegach „Przez metry po kilometry”. Zapisy na biegi dla dzieci prowadzone są za pośrednictwem strony frslublin.pl/pl/login do czwartku do północy.

Dodatkowo dla najmłodszych będzie działać strefa animacji sportowych, gdzie przewidziane są konkursy, gry i zabawy dla każdego małego sportowca.

Utrudnienia dla kierowców

W związku z tym wydarzeniem w niedzielę 16 grudnia 2018 r. w godz. od 12:00 do 13:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Elsnera, ul. Szeligowskiego, ul. Smorawińskiego, ul. Lipińskiego, ul. Kiepury, ul. Koncertowej, Al. Kompozytorów Polskich.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.