W niedzielę kolejny bieg z cyklu „Chęć na Pięć”. Lista startowa zapełniona

GAB 4826 1
Biegi z cyklu "Chęć na Pięć" w Lublinie | fot. Przemysław Gąbka

Już w najbliższą niedzielę ulicami Czechowa pobiegną uczestnicy biegu z cyklu „Chęć na Pięć”. W trakcie biegu kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami.

Organizatorzy oczekują, że na starcie niedzielnego biegu „Chęć na Pięć” stanie 800 osób. – W związku z taką ilością startujących, nastąpią pewne komplikacje w miejscu, w którym impreza będzie się odbywać. Na czas trwania wydarzenia ul. Lawinowa zostanie zamknięta dla ruchu – zapowiadają organizatorzy.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, którzy zmierza się ze swoimi możliwościami w biegach „Przez metry po kilometry”. Zapisy na biegi dla dzieci prowadzone są za pośrednictwem strony frslublin.pl/pl/login do czwartku do północy.

Dodatkowo dla najmłodszych będzie działać strefa animacji sportowych, gdzie przewidziane są konkursy, gry i zabawy dla każdego małego sportowca.

Utrudnienia dla kierowców

W związku z tym wydarzeniem w niedzielę 16 grudnia 2018 r. w godz. od 12:00 do 13:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Elsnera, ul. Szeligowskiego, ul. Smorawińskiego, ul. Lipińskiego, ul. Kiepury, ul. Koncertowej, Al. Kompozytorów Polskich.

ChecNa5 mapa

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.