W niedzielę kolejny bieg z cyklu „Chęć na pięć”. Będą utrudnienia na Czechowie

GAB 4826 1
Biegi z cyklu "Chęć na Pięć" w Lublinie | fot. Przemysław Gąbka

W niedzielę, 15 grudnia zostanie rozegrany w Lublinie kolejny bieg z cyklu “Chęć na pięć”. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami na terenie dzielnicy Czechów Południowy.

Miasteczko biegowe zostanie zlokalizowane na terenie Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Lublina do udziału w biegu Chęć na pięć Czechów Południowy. W pierwszej kolejności na trasach od 50 do 1000 metrów zmierzą się najmłodsi biegacze w biegach dla dzieci i młodzieży „Przez metry po kilometry”. Równo o godz. 12:00 na 5 km trasę wyruszą biegacze.

Utrudnienia dla kierowców

W związku z organizacją wydarzenia „Chęć na pięć Czechów Południowy” należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym, a także opóźnień w komunikacji miejskiej na całej długości trasy biegu, która w całości poprowadzona jest w obrębie granic administracyjnych dzielnicy Czechów Południowych.

Utrudnienia wystąpią na: ul. Elsnera, ul. T. Szeligowskiego, ul. Smorawińskiego, J. Kiepury, ul. I. Kosmowskiej, ul. Koncertowej, ul. Kompozytorów Polskich. Ponadto od wczesnych godzin porannych, do ok. godz.: 14:00 zamknięta dla ruchu będzie część ul. Lawinowej od strony ul. Elsnera na odcinku przy terenie Zespołu Szkół nr 5 im Jana Pawła II w Lublinie.

trasa A3 Chec na5 3
Już w najbliższą niedzielę bieg Chęć na pięć Czechów Południowy – trasa biegu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.