W niedzielę kolejna Wyprzedaż Garażowa na Targu pod Zamkiem

DSC 0937
Giełda Staroci na Targu pod Zamkiem | fot. organizator

Po sukcesie pierwszej Wyprzedaży Garażowej zorganizowanej na Targu pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej przyszedł czas na drugą edycję tego wydarzenia.

Zainteresowanie I edycją Wyprzedaży Garażowej zaskoczyło nawet właścicieli Targu pod Zamkiem, czego skutkiem jest II edycja wydarzenia. Ponownie mieszkańcy Lublina i okolic będą mogli sprzedać swoje nieużywane rzeczy i zarobić dodatkowe pieniądze. Podczas pierwszej wyprzedaży na targowisku Targ pod Zamkiem pojawiły się tłumy zainteresowanych, a większość wystawionych przedmiotów znalazła nowych nabywców.

To ogromne zainteresowanie wyprzedażą pokazało, że wydarzenie było bardzo dobrze odebrane i jest wręcz potrzebne. Wielu z nas ma w swoim domach mnóstwo nieużywanych rzeczy w dobrym stanie. Te rzeczy mogą się przydać komuś innemu, a sprzedający mają możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy lub wymieniania się swoimi przedmiotami się z innymi uczestnikami wyprzedaży.

Wiosenne porządki w garażu i na strychu

Wiosna to idealny czas na dosłowne „odgruzowanie” naszych domów, strychów, piwnic, garaży i pomieszczeń gospodarczych, a Wyprzedaż Garażowa organizowana przez Targ pod Zamkiem jest do tego świetną okazją. Na wyprzedaży można handlować dosłownie wszystkim, począwszy od drobiazgów zalegających w domach, przez sprzęt RTV i meble, a na przedmiotach kolekcjonerskich kończąc.

Zabronione jest jedynie sprzedawanie broni oraz towarów, na których sprzedaż wymagana jest koncesja (np. papierosów czy alkoholu). Sprzedającym może być każda osoba prywatna nieprowadząca działalności gospodarczej związanej z handlem, a miejsca do handlu są udostępniane bezpłatnie.

Ważne! Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy, więc kwestia ustalenia cen pozostaje w gestii sprzedających. Organizator nie pobiera też opłat za udostępnienie miejsc handlowych. Handlować mogą tylko osoby prywatne. Wszystkie osoby chcące wystawić swoje rzeczy na Wyprzedaży Garażowej, proszone są o wcześniejszy e-mailowy lub telefoniczny kontakt z administracją targu: (81) 743 78 15 lub (81) 536 17 00.

wyprzedazgarazowa mapa v2 1

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.