W Niedrzwicy Dużej powstanie Biedronka. Właśnie rozpoczęły się prace ziemne

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Ruszyły prace ziemne związane z budową sklepu sieci Biedronka w Niedrzwicy Dużej, przy drodze krajowej nr 19. Nowy market ma powstać w ciągu kilku miesięcy.

Koparki rozpoczęły prace ziemne, następny etap to fundamenty. Długo wyczekiwany przez okolicznych mieszkańców sklep sieci Biedronka buduje się na działce przy ul. Lubelskiej, za numerem posesji nr 61 w kierunku Lublina. Plany budowy Biedronki w Niedrzwicy Dużej sięgają przełomu 2010/11 roku.

Z pytaniem o szczegółowe plany dotyczące powstającego sklepu zapytaliśmy biuro prasowe Jeronimo Martins Polska, właściciela sklepów sieci Biedronka.

„Na bieżąco analizujemy potencjalne lokalizacje pod kątem zapotrzebowania klientów na sklepy sieci Biedronka. Co do zasady nie komunikujemy jednak z wyprzedzeniem planów związanych z otwieraniem nowych placówek sieci” – czytamy w przesłanym komunikacie.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. No i doczekaliśmy. .. Zamiast Biedronki powstaje kolejny lumpex.