W mieszkaniu na lubelskim osiedlu znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja wyklucza udział osób trzecich

Radiowóz policji na sygnałach świetlnych
Radiowóz policji na sygnałach świetlnych | fot. Dominik Wąsik

Zwłoki 42-letniego mężczyzny znaleziono w jednym z bloków na os. Karłowicza w Lublinie. Policja wyklucza, by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

Zwłoki mężczyzny w jednym z mieszkań w Lublinie

Do zdarzenia doszło w piątek (24.03) na terenie Lublina. Policjanci przed godz. 17 otrzymali zgłoszenie, że w jednym z bloków przy ul. Kameralnej na os. Mieczysława Karłowicza znaleziono ciało mężczyzny. Zwłoki znajdowały się w jednym z pomieszczeń mieszkania. Zgłoszenia dokonała rodzina zmarłego

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że zgon 42-letniego mężczyzny nastąpił z przyczyn naturalnych, a sprawa nie ma charakteru kryminalnego. Wykluczono, by do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Śledczy zlecili sekcję zwłok, która ma wyjaśnić przyczynę śmierci 42-letniego mężczyzny.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.