Ważny temat? Prześlij newsa!

W łukowskim szpitalu powstanie specjalny kącik zabaw dla dzieci ufundowany przez Serenadę

Spotted Lublin

  • Data publikacji: 14 grudnia 2019, 16:20
  • Region

Ogromne zaangażowanie mieszkańców, aż 28 683 głosów i jeden cel: radość podopiecznych Szpitala św. Tadeusza w Łukowie. To tutaj powstanie kącik zabaw ufundowany przez Serenadę. Serenada dla dzieci, to akcja Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, w ramach której firma tworzy i wyposaża kąciki zabaw dla dzieci w przychodniach zdrowia i szpitalach w całej Polsce. Udział w konkursie […]

Ogromne zaangażowanie mieszkańców, aż 28 683 głosów i jeden cel: radość podopiecznych Szpitala św. Tadeusza w Łukowie. To tutaj powstanie kącik zabaw ufundowany przez Serenadę.

Serenada dla dzieci, to akcja Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, w ramach której firma tworzy i wyposaża kąciki zabaw dla dzieci w przychodniach zdrowia i szpitalach w całej Polsce. Udział w konkursie z naszego województwa brały placówki z Lublina, Zamościa i Łukowa.

Do tegorocznej edycji akcji Serenada dla dzieci włączyło się pięć znanych i lubianych szefowych kuchni: Joanna Jakubiuk, Anna Klajmon, Ewa Malika Szyc-Juchnowicz, Sylwia Stachyra i Beata Śniechowska. Szefowe wybrały 20 miejsc, które trafiły do głosowania.

Głosowanie odbyło się na specjalnej stronie konkursowej, gdzie internauci mogli oddawać swoje głosy na wybraną placówkę do piątku 13 grudnia. W wyniku ogólnopolskiego głosowania internautów wyłonionych zostało 5 placówek medycznych z największą ilością głosów, które mleczarnia wyposaży w wyjątkowe kąciki zabaw dla najmłodszych.

Oto laureaci tegorocznej edycji „Serenadowy Kącik Zabaw”:

Anna Klajmon – reprezentuje Łódź, Siedlce i Warszawę:

• Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach

Sylwia Stachyra – reprezentuje Lublin, Łuków, Rzeszów i Zamość:

• Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie

Ewa Malika Szyc-Juchnowicz – reprezentuje Bydgoszcz, Gdańsk, Redę i Słupsk

• Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku w Słupsku

Beata Śniechowska – reprezentuje Bielsko-Białą, Bolesławiec, Sosnowiec i Zabrze:

• Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu

Joanna Jakubiuk – reprezentuje Białystok, Ełk, Mrągowo i Suwałki:

• Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku

Zwycięskie placówki otrzymają w prezencie od mleczarni Spomlek „Serenadowy Kącik Zabaw” dla dzieci. Każde takie miejsce wyposażone będzie w dużą interaktywną zabawkę, zaprojektowaną w konsultacji z pedagogami i psychologami dziecięcymi oraz mebelki w ciepłej żółtej barwie, nawiązującej do kolorów marki Serenada.

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dede
5 lat temu

Lublin to moralne zadupie. Za to 4 kościoły się nowe buduje

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check