W Lublinie urodziły się trojaczki. Dziewczynki przyszły na świat w 32. tygodniu ciąży

Trojaczki przyszły na świat w SPSK nr 4 w Lublinie
Trojaczki przyszły na świat w SPSK nr 4 w Lublinie

Trojaczki przyszły na świat w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie 16 listopada. Są wcześniakami, urodziły się w 32. tygodniu ciąży.

Trojaczki w SPSK4

W Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 4 w Lublinie urodziły się trojaczki. Przyszły na świat w 32. tygodniu ciąży. Są to trzy dziewczynki.

„Jak niemal wszystkie wcześniaki urodzone w tym terminie są jeszcze niewydolne oddechowo. Pilnujemy, aby miały jak najwięcej spokoju i jak najmniej bodźców, ponieważ są jeszcze bardzo wrażliwe” – mówi dr n. med. Eulalia Majewska kierująca Oddziałem Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka SPSK nr 4.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.