W Lublinie działa automat, który przyjmuje drobniaki i wymienia je na banknoty

grosze drobniaki drobne monety
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Lublinianie mogą łatwiej zamienić oszczędności ze skarbonki w drobnych monetach na okrągłą sumę w banknotach. W oddziale Narodowego Banku Polskiego w Lublinie stanęło samoobsługowe urządzenie do zamiany drobnego bilonu.

Tu zamienisz drobne monety na banknoty

W oddziale Narodowego Banku Polskiego w Lublinie zamontowano samoobsługowy automat do zamiany bilonu. Wpłacając samodzielnie – nawet zmieszanie i w dużych ilościach – monety o nominałach od 1 gr do 5 zł, otrzymujemy wydruk z potwierdzeniem wpłaty, na podstawie którego w kasie banku jest wypłacana równowartość przyjętych monet.

Takie rozwiązanie ułatwi pracę kasjerom, którzy do tej pory musieli samodzielnie przeliczać monety. Od tych czynności nie jest pobierana prowizja. Osoby, które chciałyby zamienić drobne monety, mogą to zrobić w oddziale NBP w Lublinie. Oddział przy ulicy Chopina 6 w Lublinie otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–14.00.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.