W klatce schodowej jak w saunie. Wentylacja nie działa, spółdzielnia nie widzi problemu

Termometr wskazuje temperaturę bliską 50 st. C na klatce schodowej
Termometr wskazuje temperaturę bliską 50 st. C na klatce schodowej | nadesłane

Temperatury w upalne dni na klatce schodowej bloku sięgają nawet 50 st. Celsjusza. Wentylacja nie działa od kilku tygodni, a spółdzielnia nie widzi w tym problemu.

Gorąco na klatce schodowej

O nagłośnienie sytuacji poprosiła nas jedna z czytelniczek. W bloku przy ul. Śliwińskiego na Czechowie w upalne dni temperatura w klatce schodowej potrafi osiągnąć nawet 50 st. Celsjusza.

„Chciałam przekazać jak Spółdzielnia Mieszkaniowa Czechów dba, aby tropiki mieli mieszkańcy na klatkach schodowych. Temperatury sięgają 50 stopni, w niedzielę (20.06) 46,5 st.C, a spółdzielnia uważa, że takie mamy lato. Dojdzie do nieszczęścia, wentylacja nie działa od tygodni.

Temat upałów trwa od dawna, zgłaszany pisemnie regularnie. Ostatnia sytuacja zgłoszona telefonicznie, w poniedziałek też mailowo. Sprzęt do pomiaru to elektroniczny termometr z funkcją przełączenia pomiaru na otoczenie” – informuje czytelniczka.

Termometr wskazuje temperaturę bliską 50 st. C na klatce schodowej
Termometr wskazuje temperaturę bliską 50 st. C na klatce schodowej | nadesłane

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.