W dzień ruch wahadłowy, w nocy całkowite zamknięcie dla ruchu. Będą układać asfalt na jednej z ulic

Sfrezowany asfalt na ul. Nałęczowskiej
Sfrezowany asfalt na ul. Nałęczowskiej | fot. Dominik Wąsik

W związku z planowanymi robotami drogowymi na odcinku ul. Nałęczowskiej w czwartek i piątek wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu. W dzień ruch wahadłowy, w nocy całkowite zamknięcie ulicy dla ruchu.

Utrudnienia na ul. Nałęczowskiej

Prace związane z układaniem bitumicznej warstwy wiążącej i ścieralnej na ul. Nałęczowskiej, na odcinku od ul. Morwowej w kierunku al. Kraśnickiej, zaplanowano w dniach 6-7 października. W godzinach 12.00-23.00 drogowcy wprowadzą ruch wahadłowy.

Z kolei w godzinach nocnych 23.00-5.00 ul. Nałęczowska zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu. W nocy objazd będzie obowiązywał przez ul. Morwową i ul. Wojciechowską.

Prace nie są realizowane przez miasto, lecz przez właściciela pobliskiego osiedla, który został zobowiązany do realizacji remontu nawierzchni ulicy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.