V Parada Rowerowa już w sobotę!

2015 PARADA ROWEROWA PLAKAT

V Parada Rowerowa jest to rodzinna impreza rekreacyjno-turystyczna organizowana w naszym regionie już po raz piąty. Wydarzenie to ma za zadanie promować szlaki rowerowe oraz walory turystyczne województwa lubelskiego.

Wydarzenie odbędzie się 30 maja. Impreza będzie miała formułę zjazdu gwieździstego.  W kierunku Lublina wyruszą grupy rowerowe z Nałęczowa, Łęcznej, Lubartowa oraz Zamościa.  Przyjadą one na Plac Łokietka w Lublinie do godziny 13:00.

Na godzinę 14:00 zaplanowany został start Parady Rowerowej, która przejedzie ulicami Lublina. Udział w niej wezmą zarówno grupy uczestniczące w zjeździe gwieździstym jak i rowerzyści którzy nieodpłatnie zarejestrują się w Punkcie Rejestracyjnym na Placu Łokietka w godzinach 12:00 – 14:00

Planowana trasa: START – Plac Łokietka, Lubartowska, Tysiąclecia, Unii Lubelskiej, Trasa Zielona, Młyńska, Krochmalna, Jana Pawła II, Filaretów, Zana, Wileńska, Głęboka, Narutowicza, Wróblewskiego, Krakowskie Przedmieście, Plac Łokietka.

Pierwsze 500 osób które zgłoszą się na imprezę otrzyma upominki.

2015 PARADA ROWEROWA PLAKAT
Materiały organizatora.

 

Karta zgłoszeniowa do pobrania tutaj.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.